شرکت یوبیکوییتی به تازگی محصولات جدیدی در حوزه فیبر نوری تولید و ارائه می نماید تا نیازهای سایر محصولات خود را مرتفع سازد . یکی از این محصولات جدید SFP های این شرکت هستند که با کیفیت بالا تولید و عرضه می شوند .

محصول UF-MM-10G یک SFP با سرعت 10Gbps و مختص فیبرهای نوری MM است که توانایی انتقال اطلاعات  تا مسافت 300 متر را دارا بوده و با تمامی محصولات شرکت یوبیکوییتی سازگار می باشد.

مشخصات فنی
نوع ماژول SFP Plus
مد کاری SingleMode
طول موج 850nm
نرخ داده 10G
نوع کانکتور LC
مسافت قابل استفاده 10000 متر

ثبت نظر

توجه: صرفا نظرات مرتبط با کالا تایید شده و نمایش داده می شود.