جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید :

  صفحه اختصاصی محصول در سایت سازنده آن

  مشخصات تکمیلی محصول 



این SFP با سرعت 10Gbps ، مناسب جهت استفاده با فیبرهای نوری سینگل مد بوده و دارای کانکتورهای LC و طول موج 1310nm می باشد . حداکثر طول کابلی که این SFP پشتیبانی مینماید 10 کیلومتر می باشد .

این ماژول بر روی کلیه تجهیزات میکروتیک که قابلیت نصب +SFP دارند ، آزمایش شده و به خوبی جواب داده است . از این ماژول بر روی سایر تجهیزات نیز می توان استفاده نمود .
مشخصات فنی
نوع ماژول SFP Plus
مد کاری SingleMode
طول موج 1310nm
نرخ داده 10G
نوع کانکتور LC
مسافت قابل استفاده 10 کیلومتر

ثبت نظر

توجه: صرفا نظرات مرتبط با کالا تایید شده و نمایش داده می شود.