جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید :

  صفحه اختصاصی محصول در سایت سازنده آن

  مشخصات تکمیلی محصول 



این SFP مناسب جهت استفاده با فیبرهای نوری مالتی مد بوده و دارای کانکتورهای LC و طول موج 850nm می باشد . حداکثر طول کابلی که این SFP پشتیبانی مینماید 550 متر می باشد .

این ماژول بر روی کلیه تجهیزات میکروتیک که قابلیت نصب SFP دارند ، آزمایش شده و به خوبی جواب داده است . از این ماژول بر روی سایر تجهیزات نیز می توان استفاده نمود .


مشخصات فنی
نوع ماژول SFP
مد کاری MultiMode
طول موج 850nm
نرخ داده 1.25G
نوع کانکتور LC
مسافت قابل استفاده 550 متر

ثبت نظر

توجه: صرفا نظرات مرتبط با کالا تایید شده و نمایش داده می شود.